Citát dne

Citát dne – S. Orfanos: konec modliteb, přišel čas zakázat zbraně

Susan Orfanos, matka Tela Orfana, který byl na místě a přežil masovou vraždu v Las Vegas v roce 2017 a o rok později byl zavražděn při masové vraždě v Thousand Oaks:

Můj syn byl s řadou svých přátel v Las Vegas, a tehdy se mi vrátil domů. Včera se domů nevrátil. Nechci, aby mi kdokoliv posílal modlitby nebo myšlenky. Chci zákaz zbraní. Při Bohu doufám, že mi už nikdo nepošle žádné modlitby. Chci zákaz zbraní. Už žádné zbraně!

Susan Orfanos. Foto: ABC.
Susan Orfanos. Foto: ABC.


Celý článek: USA: nejpřísnější legislativa v zemi nezastavila kalifornského vraha, mnozí se chtějí bránit sami


Masové vraždy v USA:

3 Replies to “Citát dne – S. Orfanos: konec modliteb, přišel čas zakázat zbraně

  1. A co takhle: Můj syn byl s řadou svých přátel v Las Vegas, kde jako zázrakem přežil autonehodu. Tehdy se mi vrátil domů. Včera se domů nevrátil. Nechci, aby mi kdokoliv posílal modlitby nebo myšlenky. Chci zákaz automobilů. Při Bohu doufám, že mi už nikdo nepošle žádné modlitby. Chci zákaz automobilů. Už žádná auta!

  2. Největší americká hloupost jsou papírové gun-free zony. Nic proti skutečným gun-free s kontrolami na vstupu jako jsou rámy s obsluhou. Asi jako když jde člověk do parlamentu nebo na ambasádu.

    Americká gun-free zona, spočívající v pouhé tabulce na vstupu v podstatě říká:
    “Masový zabijáku, tady jsme pro tebe shromáždili bezbranné lidi k tvému pobavení. Vejdi a zastřílej si, nikdo tě nebude při tvé zábavě rušit ani kontrolovat při vstupu.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *