Citát dne

Citát dne – K. Marsh: příliš násilné pachatele britští policisté nezadrží

Ken Marsh, šéf londýnských policejních odborů, se následujícím způsobem vyjádřil k nárůstu násilí, kterému musí čelit britští policisté: (Sky News, 19.11.2018):

Dostali jsme se už do bodu, kdy pokud si myslíme, že někoho nedokážeme zadržet, tak je prostě necháme jít? Protože to prostě nemá cenu. Dřív nebo později začneme kolegům říkat: zhodnoťte situaci, a pokud si myslíte, že danou osobu nemůžete zadržet, prostě ji nechte být. Nechodíme do práce proto, aby jsme byli napadáni, a pokud se nám nedostane zastání, jaký to má pak smysl?

Foto: Southbanksteve/Wikimedia
Foto: Southbanksteve/Wikimedia

https://www.youtube.com/watch?v=x_yWHGDQMuQ


90% policistů v Londýně je neozbrojených.

34% britských policistů si myslí, že by policisté během běžné služby měli být ozbrojeni.

55% britských policistů by uposlechlo rozkaz být ozbrojeni.

Civilisté nesmějí mít u sebe žádný předmět s cílem využít jej pro případnou sebeobranu.


Související:

2 Replies to “Citát dne – K. Marsh: příliš násilné pachatele britští policisté nezadrží

 1. Tohle je prostě neomarxistická totalita a diktatura pseudohumanistických levičáků. Lidem je znemožněno se grázlům bránit a policistům je v podstatě zakázáno je chránit. A ,,lidská práva” kdejakého šmejda a úchyla mají pro levicové pseudohumanisty mnohonásobně vyšší cenu než lidská práva slušných a normálních lidí. A proto mohou být slušní a normální lidé vražděni, přepadáni, okrádáni, ženy znásilňovány, ale pachatelé takových trestných činů mají pro pseudohumanisty přece svoje ,,lidská práva” a nesmí být vůči ním adekvátně zasaženo. A adekvátní zásah je třeba ten , když takový grázl, co páchá závažnou trestnou činnost dostane od zasahujících policistů třeba kulku mezi oči a nebo pokud napadá lidi, tak pendrekovou masáž. Jak má neozbrojený policista na dálku zastavit vraha co vraždí, pokud nemá střelnou zbraň a na delší vzdálenost, kdy rozhoduje každý metr ho neozbrojený není schopen nijak zastavit. Takže se pak jen může bezmocně dívat, jak je před jeho očima třeba zavražděn člověk a nebo není schopen zastavit třeba grázla co se v autě rozhodně najet do lidí a nebo je třeba honí s nožem v ruce. Ani jednomu takto ohroženému člověku nevyzbrojený policista nemá jak pomoci. A vrah je evidentně zvýhodněn před obětí a a zasahujícím policistou. Tohle je dnes upadající a degenerující západní civilizace. Šmejdi a vrazi mají lidská práva a jejich oběti nemají práva žádná. Ten ,,temný středověk” byl v ochraně práv obětí možná vůči obětem více humanistický než dnešní doba co se tak neustále ohání humanitou. Tehdy prostě takového grázla či násilníka pověsili, aby už nemohl dále vraždit a páchat zlo. A on už pak žádný další zločin spáchat nemohl.

 2. Čísla uvedená v závěru článku jsou buď nesmysly nebo svědčí o totální profesní a morální degradaci samých policistů:
  90% policistů v Londýně je neozbrojených
  … potom to nejsou policisté, mohou sloužit maximálně jako dekorace nebo radit turistům
  34% britských policistů si myslí, že by policisté během běžné služby měli být ozbrojeni
  … jen 34%? A ti ostatní jsou co? Čestná stráž před palácem?
  55% britských policistů by uposlechlo rozkaz být ozbrojeni
  … toto mě dostalo. 45% policistů by tedy neuposlechlo rozkazu? Opravdu vysoký stupeň loajality silových struktur státu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *