Zbraně

Tip na moderní střelecké trofeje

K správným střeleckým závodům patří samozřejmě i kvalitní ocenění pro ty nejlepší. Střeleckých trofejí existuje mnoho, ale ne každá může být důstojným oceněním. Staré a nemoderní jednoduché poháry už nejsou na pořadu dne. Současné střelecké závody preferují moderní a neobvyklé trofeje vyrobené z akrylátu. My si zde ukážeme ty nejlepší z nich.

Diplomy pro každého

Diplomy by se měly dávat pokaždé. Jsou levné a pokud jsou graficky správně vypracované, i úžasně reprezentativní. Diplom určený pro střelecké závody by měl nést znak oněch střeleckých závodů. Může obsahovat obrázek terče, střelce či zbraně. Závodník si takový diplom může nechat zarámovat a při každém pohledu na něj vzpomínat na své vítězství.

Medaile nevšedních tvarů

Právě medaile jsou, vedle diplomů, nejčastěji dávaným oceněním. Jejich cena může začínat i na 25 Kč, takže nejsou vůbec drahou záležitostí. V posledních letech jsou velice oblíbené akrylátové medaile. Ty mají velice originální vzhled a dívat se na ně rozhodně nikdy neomrzí. Mohou být ozdobeny terčem, střelcem či pistolí. Kovové medaile už sice dnes nejsou tak oblíbené, ale při správném výběru vizuálního zpracování mohou být stále krásným oceněním.

Poháry a trofeje unikátních vzorů

Pohárů je mnoho druhů. Od malých trofejí po veliké poháry. Mezi ty nejoblíbenější patří akrylátové střelecké trofeje. Jsou lehké, ale přitom levné. Také jsou velice krásné a na poličce je mezi ostatními trofejemi rozhodně nepřehlédnete. Vybrat si můžete trofeje s motivem zbraně, střelce či terče. Velice moderní je v dnešní době dávat skleněné trofeje. Ty jsou na rozdíl od ostatních velice elegantní. Mohou být různých tvarů i velikostí. A na to, jak jsou krásné nejsou vůbec drahé. Cena těch nejlevnějších se pohybuje okolo 200 Kč. Nepředstavujte si ovšem jen čiré sklo nějakého tvaru. Skleněná trofej je úžasná i tím, že si na ni můžete vybrat motiv střelce, terče, zbraně či mnoha jiných.

A kde nakoupit?

K nákupu doporučujeme sít kamenných obchodů a e-shop společnosti Poháry Bauer, kde nakoupíte unikátní střelecké ocenění s možností potisku na míru – doplnění loga či textu. Pokud pořádáte speciální turnaj, rádi vám vyrobí střelecké trofeje na míru.